Zpívejte Hospodinu, dobrořečte jeho jménu, zvěstujte den ze dne jeho spásu. Žalmy 96:2

Odkazy jsou automaticky otevírány v novém okně/záložce prohlížeče.

Apoštolská církev v ČR

Na stránkách Apoštolské církve v České republice můžete nalézt základní informace o církvi. Přehled celocírkevních akcí a také odkazy na místní církve v ČR.

Nadační fond Nehemia

Nadační fond Nehemia podporuje a realizuje humanitární a duchovní pomoci lidem jiných kultur v zahraničí a v ČR.

Nakladatelství Křesťanský život

křesťanské nakladatelství a vydavatelství patřící Apoštolské církvie

Biblická škola Apoštolské církve

Biblická škola v Kolíně s možností denního studia (VOŠMT) i korespondenčního studia (Global university), nabízí i další vzdělávání duchovních pracovníků Apoštolské církve.

Teen Challenge

Mezinárodní křesťanská organizace pomáhající závislým lidem.

Royal Rangers

Mezinárodní organizace věnující se dětem. I v našem sboru sídlí 27.Přední hlídka.

Mládež Apoštolské církve v ČR

Odbor mládeže Apoštolské církve organizuje setkávání vedoucích mládeže, sdružuje mládež, organizuje mládežnické setkání, výjezdy do zahraničí, Kristfest a pod.

Nová generace

Hnutí mladých křesťanů, kteří se setkávají ve svých školách k modlitbám, evangelizaci a službě s cílem pozitivně změnit školní atmosféru a přinést křesťanské poselství svým spolužákům.

Mezinárodní svaz Gedeonů

Mezinárodní svaz Gedeonů je mezidenominační společenství křesťanů, kteří jsou odhodlaní zachraňovat ztracené osobním svědectvím a distribucí Božího slova ve více než 190 zemích po celém světě. Tisknou bible a rozdávají je zdarma.

Znáte Ježíše?

Stránka s různými otázkami a tématy pro hledající Boha.

Bible online

Možnost číst bibli online nebo vyhledávat v bibli podle pojmů.

Apoštolská církev, sbor Brno

Stránky brněnského sboru, kde je pastor i náš pastor František Apetauer. Na stránkách lze kromě jiného i kázání z duchovních soustředění posledních let.

Mládež Apoštolské církve v Brně

Stránky věřící mládeže, která patří do brněnského sboru.

27. Přední hlídka Royal Rangers

Stránky naší hlídky Royal rangers s informacemi o schůzkách, s kontakty a dalšími informacemi.