Amen, amen, pravím vám, kdo slyší mé slovo a věří tomu, který mě poslal, má život věčný a nepodléhá soudu, ale přešel již ze smrti do života. Jan 5:24

Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider Image slider

Zoom nedělní shromáždění

Zoom nedělní shromáždění se otevírá od 9:45

 

odkaz zde.

 

Několik informací pro Zoom setkání:

 

1) Pokud se vám přeruší spojení, připojte se znovu přes stejný odkaz.

 

2) Pokud je to možné, nechte si, prosíme, zapnutou kameru. Rádi se s Vámi uvidíme alespoň na dálku.

 

3) Nechte si, prosíme, vypnutý mikrofon. Stačí drobný zvuk (například zakašlání) pro přerušení přenosu zvuku od řečníka.

 

4) Shromáždění po závěru pokračuje pro zájemce zoomovými skupinkami po 2 až 4 účastnících, které jsou náhodně vytvořeny. Je to příležitost si popovídat a vidět se v covidové době s jinými, nebo i novými lidmi. Skupinku opustíte sami, kdy Vy chcete. (Začátek skupinky potvrdíte modrým "Join". Skupinku ukončíte vpravo nahoře modrým "Leave" a pak černým "Leave Meeting".)

 

5) Jestli chcete, můžete používat "Reactions" (vpravo dole). Lze tak reagovat pomocí emotikonů, i když máte vypnutý mikrofon.